oa
Biuro powstało po to, aby obsłużyć wszystkich potrzebujących pomocy w zakresie usług podatkowo - księgowych. Przez lata zdobywaliśmy zaufanie naszych Klientów, którzy powierzają nam nie tylko swoje finanse, ale także wiele tajemnic biznesowych. Dzięki ich zadowoleniu możemy stale się rozwijać, pogłębiać naszą wiedzę i doskonalić umiejętności. Z pomocą przychodzą nam nowoczesne technologie, ułatwiające obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie, w jak najkrótszym czasie.

Każdy Klient, to indywidualność i wymaga podejścia rzetelnego i dopasowanego do jego potrzeb, co szanujemy i gwarantujemy oszczędność Państwa bezcennego czasu, pewność terminowej realizacji zadań i optymalizację ryzyka gospodarczego.

Jesteśmy zawsze gotowi do niesienia pomocy, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i zbyt skomplikowanych. Wielu naszym Klientom umożliwiliśmy wybrnięcie z kłopotów podatkowych.

Zapraszamy do współpracy.
oc
Reprezentacja Klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS

Odbiór dokumentów u Klienta

Możliwość pracy w siedzibie Klienta

Bieżący podgląd i kontrola dokumentów księgowych, sprawozdań, raportów miesięcznych i rocznych oraz wyników finansowych przez internet

Doradztwo księgowe i finansowe

Doradztwo w zakresie rachunkowości zarządczej i rachunku kosztów

Przygotowywanie standardowych analiz i raportów dla kardy zarządczej

Pomoc i doradztwo przy rejestracji spółek prawa Handlowego i działalności gospodarczej

Wstępne szkolenie z zakresu faktur i dokumentów księgowych oraz kodeksu pracy